Supernatural

Supernatural

13/09/2005
Sizin Oyunuz: 0
10 1 Oy

Senarist

Eric Kripke
Senarist

Oyuncular

Jim Beaver isBobby Singer
Bobby Singer
Loretta Devine isMissouri Moseley
Missouri Moseley
David Haydn-Jones isArthur Ketch
Arthur Ketch
Samantha Smith isMary Winchester
Mary Winchester
Kim Rhodes isSheriff Jody Mills
Sheriff Jody Mills
Jared Padalecki isSam Winchester
Sam Winchester
Jensen Ackles isDean Winchester
Dean Winchester

Fragman Videosu

Açıklama

Adı üstünde bir doğaüstü drama olan Supernatural Dean ve Sam Winchester kardeşlerin, doğaüstü yaratıklarla verdikleri savaşı konu alıyor.
Anneleri bilinmeyen bir varlık tarafından yakılarak öldürülmesi sonucu, babalarıyla beraber avcılık yapmaya başlayan kardeşlerden Sam normal bir hayat sürme isteği ile abisi ve babasını bırakıp üniversiteye gider.

Yıllarca ailesinden ayrı yaşayan Sam, abisinden aldığı babasının kayıp olduğu haberi ile eve döner ve macera yeniden başlar..

Sam ve Dean Winchester çocukken, annelerini gizemli ve şeytani bir doğaüstü güce kaptırmışlardı. Daha sonra, babaları onları asker olmak için yetiştirdi. Onlara karanlık köşelerde ve Amerika’nın arka yollarında yaşayan paranormal kötülük hakkında öğretti ve onlara nasıl öldürüldüğünü öğretti.

Daha çocukken, annelerini gizemli ve şeytani bir güce kurban veren iki kardeş… Birisi babasıyla karanlık güçlere karşı savaşmayı, diğeri sakin bir hayatı seçmiştir. Babalarının kaybolduğu gün ikisi için de yeni bir dönem başlar.inanılmaz gerilim ve fantastik maceralar onları beklemektedir

Şimdi, Winchester kardeşler ülkelerini ’67 Chevy Impala’larında, yol boyunca karşılaştıkları her türlü doğaüstü tehdidiyle mücadele ediyorlar.

Orijinal İsmi Supernatural
İlk Yayın Tarihi 13/09/2005
Son Yayın Tarihi 12/04/2018
Sezonlar 13
Bölümler 285
Durumu Returning Series

Sezonlar ve Bölümler

1 1. Sezon 13/09/2005

Benzer Filmler

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website