Taş Devri Firarda Sinemalarda!

İstanbul Film Festivali'nde de gösterilen animasyon Taş Devri Firarda, bugün itibari ile sinema salonlarındaki yerini aldı.

Sinemalink Nisan 13, 2018 Görüntülenme 145

Taş Devri Firarda keyifli animasyonun yönetmen koltuğunda 4 Oscar ödüllü Nick Park yer alıyor.

Taş Devri Firarda, dinozorların ve yünlü mamutların yeryüzünde dolaştığı bir dönemde geçiyor. Tarihin başlangıcında mağarasında yaşamakta olan mağara adamı Dug ve en yakın arkadaşı Hognob, evlerini kurtarabilmek adına bütün kabilelerini bir araya getiriyor ve Lord Nooth ile onun Bronz Çağı Şehri’ne karşı mücadele veriyor…

Türkçe dublaj kadrosunda Yekta Kopan, Erhan Türkmen, Yasemin Şişli ve Mazlum Kiper gibi isimlerin yer aldığı Taş Devri Firarda, bugün itibariyle sinemalarda!

Özet Tarihin en komik kabilesiyle tanışın! “Kuzular Firarda” ve “Wallace & Gromit”in yaratıcısı Aardman Studios, 50 milyon dolar bütçeli son animasyonlarında dev bir macerayla geri dönüyor. Taş Devri kabilesi, sevimli hayvan dostlarıyla vadilerinde mutlu bir yaşam sürmektedir. Fakat dünyanın değiştiğinden, Bronz Çağı’na geçildiğinden haberleri yoktur. Açgözlü kral Lord Nooth, yemyeşil vadilerini hiç zorlanmadan ellerinden alır. Genç ve maceraperest mağara adamı Dug ise, kabilesini kurtarmak için krala meydan okur. Dug, şanslı bir kahraman olma yolunda ilerlerken takım olmanın ve dostluğun önemini öğrenecektir. 4 kez Oscar Ödüllü Nick Park’ın yönettiği ve 2 yıl süren titiz bir yapım ve animasyon sürecinin ürünü olan TAŞ DEVRİ FİRARDA, Aardman Studios’la özdeşleşen, yediden yetmişe hitap eden mizahıyla aile boyu eğlence vaat ediyor.

Etiketler

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website